بازديد كنندگان

 

آموزشهاي الکترونیکی  (آموزش روي وب)

 

    واحد آموزشهاي مجازي (آموزش روي وب)

 واحد آموزشهاي مجازي يا آموزش روي وب بر مقوله آموزش از طريق اينترنت تمرکز دارد و آموزشهاي مربوط به فناوري اطلاعات را از طريق سايت ارائه داده و پشتيباني مي نمايد. اين واحد دوره هاي مختلف در زمينة آموزش فناوري اطلاعات را بر روي سايت آموزش از راه دور به صورت متن، گرافيک و صوت گنجانيده است. مرحله آزمون کارآموزان اينترنتي از طريق قسمت مربوط به آزمون سايت انجام گرفته و کارآموز مي تواند در صورت قبولي با مراجعه به اين واحد و اجراي بخش دوم آزمون بصورت حضوري،  تائيديه مربوط به دوره آموزش ديده را دريافت کند.   
اداره آموزش فني و حرفه اي اصفهان در سال 1385 در راستاي توسعه آموزش هاي حرفه اي كه بزرگترين رسالت اين سازمان است و همراستا با سياست دولت الكترونيك مصمم شد تا پرتال آموزش الكترونيكي جديدي را راه اندازي نمايد.
اين پرتال آموزشي علاوه برگسترش و به روز رساني  دوره هاي آموزش رايانه كه پيش تر در استاد آنلاين ارائه مي گرديد به رشته هاي فني  نيز پرداخته است.
 اين پرتال آموزشي پيشگام ارائه آموزش هاي فني تحت وب در رشته هايي  نظير نقشه كشي صنعتي، اتوكد پيشرفته، آرماتور بند و كفراژبند است.
محتواي آموزشي اين پرتال بر اساس استاندارد ملي آموزش هاي حرفه اي، با پشتوانه مربيان مجرب اين سازمان و مبتني بر استاندارد جهاني
scorm تدوين گرديده است.

ارائه رشته هاي متعدد و به روز مطابق با استانداردهاي جهاني و نياز بازار كار، تعامل نزديك كارآموزان با اساتيد پشتيبان، امكان دستيابي رايگان به تمامي آموزش ها از سراسر جهان از ويژگيهاي منحصر بفرد اين پرتال آموزشي است.

 

مشتاقانه پذيراي انتقادات و پيشنهادات شما كابران گرامي هستيم . ostadonline@itetvto.ir

 

 

كليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز شماره 4 اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان میباشد. -

 طراحي : واحد توسعه و اموزش الکترونیکی