بازديد كنندگان

 

یاد گیری الکترونیکی

در حال حاضر انقلاب تكنولوژي عميقاً نحوه تفكر عمل و بسياري از فرآيندهاي كاري را در زندگي ما تغيير داده است . تحولات بزرگ جامعه بشري ، ما را به سويي مي كشاند كه آموزش مجازی امري اجتناب ناپذير خواهد شد و گاهاً ميتوان در اين عرصه فرصتهايي را يافت كه نتيجه فرآيند آموزش را غني تر نموده و چه بسا با در اختيار گرفتن امكانات كمك آموزشي ديداري و شنيداري پيشرفته در اين نوع آموزش ، دروس و ارائه مطالب را بسيار جذاب تر كرد .

درهر حال مركز تحقيقات، فن آوري و آموزشهاي حرفه اي اصفهان سالهاست با راه اندازي سايت تخصصي آموزش مجازی فعاليت مي نمايد و اميد آن دارد توانسته باشد گامي مؤثر در استفاده از فن آوري روز ، آموزش و متعاقباً توسعه آموزشهاي مجازي در آموزش هاي فني و حرفه اي برداشته باشد .
در اين راستا وظيفه ي خود دانستيم همگام با پيشرفت علم، گامي بلندتر در جهت آموزش الكترونيكي در كشور برداريم. از اين رو بر آن شديم تا با راه اندازي پرتال آموزشي كارآموز دات كام خدمت خود را به جامعه ي علاقه مند تكميل نماييم.
تعدد رشته هاي آموزشي به روز، بكارگيري مربيان مجرب و كارآزموده ، دستيابي رايگان به آموزش، آزمون و اساتيد، كسب يك مدرك معتبر جهت ورود به بازار كار، حضور در كلاس درس مجازي با امكانات واقعي و امكانات كمك آموزشي ديداري و شنيداري  بخشي از امكانات جديد پرتال كارآموز مي باشد.
همچنين تمامي دوره ها شامل آزمون مي باشند كه كاربران محترم مي توانند پس از كسب حد نصاب لازم در آزمون ورودي ، در تاريخ معين شده در آزمون حضوري نيز شركت و در همان روز مدرك دريافت نمايند ، با اين توضيح كه دوره هاي ارائه نشده در پرتال آموزشي كارآموز دات كام ، در سايت استاد آن لاين داراي آزمون بوده و ما بقي دوره ها بصورت خودآزمايي خواهند بود  .
 
آنچه لازم به ذكر است مشكلات و چالشهايي است كه در توسعه آموزش مجازی در پيش رو داريم . امكانات محدود كاربران در جامعه بواسطه استفاده از پهناي باند  آنها و نيز ساير محدوديتهاي مخابراتي و تجهيزات رايانه اي هنوز عوامل محدوديت زا در توسعه و بهينه كردن آموزش از راه دور و ارائه اين نوع آموزش در شكل پيشرفته ميباشد .
اميد است در آينده نزديك با رفع موانع ، شرايطي فراهم گردد تا كارآموزان عزيز بتوانند فارغ از تمام محدوديتهاي موجود ، به امر خطير آموزش بپردازند و ما نيز به صورت مدرن و به روز در جهت ارتقاي سطح مهارتهاي ارائه شده خدمتگذار باشيم و  فعاليت هاي مركز تحقيقات و آموزشهاي حرفه اي گامي موثر در جهت پيشرفت و خودكفايي ايران بزرگ باشد و مورد توجه كاربران محترم واقع گردد .

                                                                 ( گروه تخصصي آموزش مجازي
Ostadonline )

 

 

كليه حقوق اين سايت متعلق به مركز تحقيقات فناوري و آموزش مي باشد. - طراحي : واحد اموزش مجازي