بازديدكنندگان

 

راهنماي سايت

کاربر گرامی :

سايتي كه مشاهده مي نماييد يك سايت آموزش از راه دور مي باشد . كليه ي مباحث اين سايت در زمينة آموزش فناوري اطلاعات بوده كه شامل هفت مهارت استاندارد ICDL و همچنين دوره هاي ديگري است كه مي توانيد مطالعه نماييد .

نحوه ي استفاده از سايت به اين صورت است كه دوره ي مورد نظر خود را انتخاب نماييد ، سپس مباحث هر دوره را كه فصل بندي شده اند مطالعه كنيد . دوره ها بدليل راحت تر بودن شما در امر مطالعه فصل بندي گرديده اند تا در صورتي كه قسمتي از مباحث را از قبل آموزش ديده ايد نيازي به دوباره خواني نباشد .

نحوه ي تدريس بصورت متن ، عكس و Multimedia مي باشد . به اين طريق كه متن را مطالعه نماييد و بر روي لينك نمايش روش كار كليك كنيد . آنچه در متن براي شما گفته شده در لينك نمايش روش كار بصورت متحرك با صدا نمايش داده مي شود .

در نهايت در انتهاي تمامي دوره ها يك لينك بنام آزمون وجود دارد . پس از آنكه بر روي لينك آزمون كليك نموديد يك آزمون 20 سوالي از شما به عمل مي آيد و در انتهاي آزمون يك فرم چهارگزينه اي مشاهده مي شود كه شامل نام و نام خانوادگي ، شهر و آدرس پست الكترونيكي شماست . آن فرم را بصورت حروف لاتين تكميل نماييد و بر روي دكمه ي ارسال كليك كنيد . در صورتيكه نمره ي شما بالاي 75 بود از طرف گروه آموزش مجازي با شما مكاتبه و زمان و محل آزمون حضوري به اطلاعتان خواهد رسيد . ضمن اينكه نام شما در لينك كارآموزان برتر سايت وارد خواهد شد . پس از شركت در آزمون مرحله ي دوم ( حضوري ) در همان روز مدرك دريافت خواهيد نمود . بدیهی است عدم حضور شما در تاریخ مقرر به منزله انصراف تلقی می گردد.
با اين توضيح كه دوره هاي ارائه نشده در پرتال آموزشي كارآموز دات كام ، در سايت استاد آن لاين داراي آزمون بوده و ما بقي دوره ها بصورت خودآزمايي خواهند بود .

گروه تخصصی آموزش مجازی (ostadonline)

 

كليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز شماره 4 اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان میباشد. -

 طراحي : واحد توسعه و اموزش الکترونیکی