بازديدكنندگان

 

دريافت مدرك

كاربران گرامي

با سلام

 

اطلاعیه : 

با توجه به قوانین جدید تعیین  شده متقاضیان شرکت در آزمون حضوری ، بایستی به ازاء هر دوره ی آموزشی که مایل به شرکت در آزمون حضوری آن هستند ، یک فیش به مبلغ 23000 ریال معادل 2300 تومان و همچنین یک فیش دیگر به مبلغ 30000 ریال معادل 3000 تومان جهت مشاوره و رهگیری تهیه نمایند .جهت تهیه فیش به آدرس http://pay.portaltvto.com قسمت خرید کارت مراجعه نمایید.(دقت نمایید از کارآموزان فاقد فیش ها ، به هیچ عنوان آزمون به عمل نخواهد آمد).

جهت تهیه فیش به آدرس http://pay.portaltvto.com قسمت خرید کارت مراجعه نمایید . (دقت فرمایید از کارآموزان فاقد فیش پرداختی به هیچ عنوان آزمون به عمل نخواهد آمد)


بر اساس ضوابط و مقرارت تعيين شده از سوي مسئول  واحد فناوری آموزشی  ، تصميم بر آن گرفته شد كه كاربران گرامي بتوانند پس از دو مرحله آزمون online مدرك تاييديه براي دوره ي مد نظر خود دريافت نمايند . ضمنا مقرر گرديد كه فقط كاربراني مجاز به شركت در آزمون مرحله ي دوم ( آزمون حضوري ) خواهند بود كه حد نصاب نمره ي لازم يعني 75 را كسب نموده باشند . آزمون مرحله ي دوم حضوري و بصورت آنلاین برگزار مي گردد . كارآموزان مجاز به شركت در آزمون حضوري مدرك تائیدیه دريافت خواهند نمود .

 پنجاه و دومین آزمون سایت استاد آن لاین نیز با کاربرانی که از راههای دور و نزدیک برای شرکت در آزمون حضوری و اخذ مدرک ، گرد هم آمده بودند برگزار شد.
تاریخ برگزاری آزمون حضوری پنجاه و پنجم سایت چهارشنبه مورخ 94/6/25  ،لذا از خانمها و آقایانی که در این مدت توسط پست الکترونیک با آنها مکاتبه خواهد شد دعوت می شود،    راس ساعت 8:30
صبح با در دست داشتن کارت شناسایی معتبر عکس دار ، يك برگ فتوكپي شناسنامه ، یک برگ فتوکپی کارت ملی و به ازاي هر دوره ي آموزشي كه حدنصاب لازم را كسب نموده اند يك قطعه عكس 4*3 و فیش  23000 ریال  مراجعه نمایند.بدیهی است عدم حضور شما در تاریخ مقرر به منزله انصراف تلقی می گردد.

آدرس : اصفهان - خیابان هزار جریب - خیابان کارگر - اداره کل آموزش فنی و حرفه ای

 توجه :
ü
   از كاربران محترم خواهشمنديم بدليل خوانايي بيشتر نام و نام خانوادگي ،  مشخصات خود را بصورت لاتين وارد نماييد .

گروه تخصصی آموزش الكترونيكي (ostadonline)

 

كليه حقوق اين سايت متعلق به اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان میباشد. -

 طراحي : واحد توسعه و اموزش الکترونیکی